Maska vs. kondicioner, který je ten pravý produkt pro vaše vlasy?

Maska je skvělou volbou pro ty, jejichž vlasy potřebují intenzivní péči. Obsahuje větší koncentraci pečujících látek a díky hustší konzistencí nabízí hloubkovou regeneraci vlasu, která proniká do střední části vlasu. Je ideální pro jakkoliv poškozené vlasy a poskytuje dlouhodobější účinky. Díky tomu není nutné ji používat po každém mytí, aplikuje se pouze na poškozené části vlasu, jako jsou střední délky a konečky.

Kondicioner pro snadné rozčesávání

Kondicionér nabízí povrchovou regeneraci vlasů a by měl být součástí každé vlasové rutiny. Aplikovat jej můžete po celé délce vlasu a usnadňuje rozčesávání. I když je jeho účinek krátkodobější, je jeho používání nezbytné pro zachování zdraví vlasů. Jeho nižší pH uzavírá vlasovou kutikulu a pomáhá zachovat vlasy lesklé a hebké.

Jak vybrat ideální produkt?

Který produkt vybrat závisí na individuálních potřebách vašich vlasů. Jsou-li vaše vlasy poškozené a potřebují intenzivní péči, je maska tou správnou volbou. Pokud jsou vaše vlasy relativně zdravé, zvolte raději kondicionér.

Kondicionér nebo maska

Kondicionér doporučujeme použít i v případě, že plánujete nanášet masku. Kondicionér aplikujte po celé délce vlasů, kdežto masku jen na poškozené části. S tímto postupem dopřejte svým vlasům extra výživu.

Vhodně zvolené produkty by neměly vaše vlasy zatěžovat a způsobovat jejich předčasné maštění. Jestliže zaznamenáte, že se po použití masky vlasy mastí rychleji, může to znamenat, že jsou již dostatečně vyživené. Následující mytí tedy zvolte raději kondicionér.

Vyberte ten správný produkt pro vaše vlasy a dejte jim péči, kterou si zaslouží!

Další naše články

Menu