Prodlužte si vlasy přírodně a na míru, na naší nové pobočce

 

Otevřená je pro všechny ženy, které cítí, že jim k dokonalému účesu stále něco chybí. O prodlužování vlasů víme vše, děláme ho na míru a používáme pouze skutečné nebarvené vlasy, které díky tomu vypadají naprosto přirozeně, zdravě a vydrží nadprůměrně dlouho. Zjistěte, jaká péče pomůže i vám v dnešním článku.

V jakých situacích je prodloužení vlasů nejlepším řešením?

Prodloužení vlasů je tím nejrychlejším způsobem, jak dosáhnout hustých zdravých vlasů, požadované délky.

 

Pomoci tak může převážně ženám, které:

  • Trápí řídkost vlasů.
  • Mají problém dosáhnout v účesech požadovaného objemu.
  • Cítí, že mají kadeře příliš krátké a na dorůstání délek buď nechtějí čekat, nebo vědí, že už mají vlasy příliš vysílené.
  • Vlastní vlasy nemají, anebo jsou ostříhány zcela na krátko a přejí si opět zažít pocit dlouhých pevných, a hlavně zdravých loken.

Naše nová pobočka nabízí tři jedinečné techniky prodloužení vlasů

  • Technika MicroLines se nejvíce hodí pro extrémně jemné vypadávající vlasy i zcela lysá místa. MicroLines je speciální velmi jemná skin friendly tupá paruka, kterou se pokryje odhalená pokožka hlavy a následně se do ní zapracují zvolené typy vlasů. Díky tomu lze plně a nepoznatelně doplnit původní vlasovou linii, která při správné péči vydrží i několik let. Na pravidelné kontroly a opravy docházíte v intervalu 4-6 týdnů.
  • Technika Quikkies je velmi oblíbená u žen, které sice ještě netrpí padáním vlasů, ale zato by chtěly vlasy rychle prodloužit, třeba po nepovedeném účesu. Quikkies jsou prameny, které naši kadeřníci jemně zapracují do vaší vlasové linie, aniž by šlo cokoliv poznat, nebo došlo k podráždění. Výhodou je okamžitý výsledek a možnost bohatého stylingu, případně je možné nalepit i vlasy už předpřipravené a dosáhnout tím téměř okamžitě jakéhokoliv typu účesu. Quikkies můžete nosit až 8 týdnů v kuse, pak musí být přelepeny. Využít se ale dají několikrát, neplatí, že byste po každém sundání musela zakoupit nové.
  • Nano prameny jsou specifické typem uchycení. Na koncích svazků mají miniaturní kovové kroužky, které jsou až o 90 % menší než ostatní tipy adaptérů a jsou proto vhodnější u klientek, které mají velmi jemné vlasy a potřebují opravdu pevné zajištění. Běžné nošení vydrží až 4 měsíce, je ale třeba chodit častěji na kontroly, ideálně už každé tři týdny.

Všechna vlasová prodloužení na naší klinice jsou vyrobená ze skutečných vlasů, technikou Hairdreams

Díky tomu nikdo nepozná, že nejsou vaše. Vybíráme ty nejkvalitnější a nezdravější prameny, které následně pečlivě ošetříme tak, aby vydržely co nejdéle. Mají vždy pouze přirozené barvy a zdravý naturální lesk. Jako z pohádky!

A jak je to s cenou?

Vše samozřejmě záleží na typu a rozsahu zákroku. Obecně se ale cena za prodloužení vlasů pohybuje v rozmezí 30 až 40 tisíc. Následně budete muset absolvovat pravidelné kontroly, které většinou stojí od 1500 do 2500 kč, plus případné náklady za další kadeřnické úkony, jako jsou melíry nebo střih.

Prodlužte si svoji krásu ještě dnes. Těšíme se na Vás v nové pobočce Churchill!

Tomáš Arsov a tým

Více o prodlužování vlasů zde

Ceník

 

Ceník: V Jámě

 

PRODLOUŽENÍ VLASŮ
METODOU AR(T) HAIR
by Tomáš Arsov

Prodlužování vlasů metodou AR(T) HAIR 12 000 – 30 000 Kč
Úvodní konzultace 15 minut Zdarma

 

Ceník: Churchill

 

Před / Po

Před / Po

Před / Po

Před / Po

Před / Po

Před / Po

Před / Po

Před / Po

Před / Po

Další naše články

Menu