CZ
EN

Garantujeme vám šťastné Vánoce

Garantujeme vám šťastné Vánoce

 

Vánoce se nezadržitelně blíží a mnoho z nás ještě řeší nákupy dárků. U nás se nemusíte obávat špatného výběru nebo toho, že by dárky pro vaše blízké nebyly včas doručeny. U nás vám garantujeme šťastné Vánoce.

Nyní máte skvělou příležitost si nakoupit dárky pro své blízké z pohodlí domova, bez front a vánočního shonu. Díky našemu extra vánočnímu servisu máte jistotu, že budou vaše svátky probíhat v klidu. Zjistěte, jak si zajistit dokonalé a šťastné Vánoce.

 

 

Abyste si zajistili šťastné Vánoce, je potřeba dodržet tři kroky:

 

1) Garance spokojeného zákazníka s dárky

 

Nevíte si rady s nákupem dárků? I vám se může stát, že se svým výběrem netrefíte obdarovávané osobě do osobního vkusu. Letos můžete klidně riskovat! Jakýkoliv dárek, který u nás zakoupíte, můžete zcela bez obav po Novém roce vrátit.

Vrácení dárků je velmi snadné! Pokud nakoupíte u nás v období od 1.11.2019 do 31.12.2019, můžete zakoupené dárky po 1. lednu 2020 bez obav vyměnit za jiné nebo vrátit. Stačí nepoužité a nerozbalené zboží poslat zpět k nám a my vám zboží vyměníme nebo vám vrátíme peníze. Dárky můžete donést na kamennou pobočku nebo zaslat poštou.

 

2) 100%  doručení dárků do Vánoc

 

Patříte mezi jedince, kteří nechávají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli? U nás se nemusíte bát, že by některý z vybraných dárků nebyl pod vašim stromečkem. Zboží, které je skladem, u nás můžete nakoupit do 16. prosince. Při nákupu do tohoto data garantujeme doručení dárků do Vánoc.

 

3) Tipy na vánoční dárky

 

Někdy je pěkně těžké vymyslet dárek, který by skutečně dotyčnému udělal radost. Díky našim tipům na vánoční dárky bude nákup snadný a zcela jistě trefou do černého. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku tipů na vánoční dárky a také inspiraci na dárky pro ženy i pro muže.