CZ
EN

Jak pečovat o vlasy v domácí karanténě

Je třeba mít na paměti, že současná karanténa je jen dočasný nutný stav, který pomine. Proto nesmíme zapomínat na dostatečnou péči o naše vlasy.


Jak pečovat o vlasy v karanténě

Současná mimořádná situace, která nás nutí zůstat v karanténě, je jistě pro většinu z nás velice nepříjemnou. Je ale vždy důležité zachovat si za každých okolností co nejlepší náladu a pozitivní pohled na svět. I to nás může v této době významným způsobem posílit.

S pozitivním přístupem je spojená i péče o náš zevnějšek, kterou bychom neměli zanedbávat.

Až vše skončí a my budeme moci žít opět normálním životem, mohli bychom litovat, že například naše vlasy nedostatečnou péčí utrpěly.
Vzhledem k tomu, že cesta ke kadeřníkovi je nám v tomto období zapovězena, musíme si pomoci sami. Jednou z nejdůležitějších věcí, které můžeme pro naše vlasy (a nejen pro ně) udělat, je dodržování zdravého životního stylu. Pozitivní pohled na život, ve kterém nemá místo stres, je základem.

  • Pokud máte to štěstí, že můžete pracovat z pohodlí domova a nemusíte každý den absolvovat cestu do zaměstnání, pak nebude jistě zapotřebí používat přípravky na styling nebo jiné produkty, které vlasy zatěžují.
  • Dopřejte jim tedy odpočinek a možnost regenerace v podobě různých zábalů a ozdravných kúr.
  • Můžete začít i trochu experimentovat. Vaše vlasy vám budou vděčné například za bylinkový vlasový zábal.
  • Blond vlasům prospívá heřmánek a tmavé vlasy posílí odvar z kopřivy.

Kdy budou vlasy volat SOS?
Co vlasům přímo fatálně škodí a čeho byste se tedy měli každopádně vyvarovat? Kromě zmíněného stresu je pro krásu našich vlasů nepříznivé kouření a pití alkoholu. Nezapomínejte ani na dostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Pochopitelně s ohledem na omezení, které nařizuje karanténa.
A pokud už jsme něco málo zanedbali a vlasy se začínají zdát unavené a slabé, pak budou první pomocí vitamíny řady A, B, E a D.
Tímto postupem zvýšíte nejen šance svých vlasů dostat se opět do kondice, ale také posílíte imunitu celého svého organismu.

My se na vás samozřejmě už těšíme!
Nyní si můžete zakoupit voucher, u kterého vám na službu, na kterou bude využit dáme plošně 20% slevu.
Taky jsme uvolnili omezený počet voucherů přímo k Tomáši Arsovovi v hodnotě 5000 Kč.
Koupit si oba vouchery můžete zde.