CZ
EN

Vítejte u nás

NAŠE DVEŘE JSOU VÁM OTEVŘENY DOKOŘÁN

Jak vznikl salon, o kterém se mluví i v zahraničí? Je to výsledek tvrdé práce, vytrvalosti a perfekcionismu jednoho člověka. Tomáš Arsov se rozhodl prorazit a nic ho v tom nemohlo zastavit. 

 

Tomáš si krok za krokem šel za svými sny a hned po návratu zpět do Čech se podílel na přípravě druhé série pořadu Mladší o pár let. Stal se dvorním kadeřníkem mnoha celebrit, česal a stále češe modelky na prestižních módních přehlídkách, účastní se řady fotoshootingů, podílí se na natáčení mezinárodních reklamních spotů. Spolupracuje s firmou Wella, pravidelně se účastní jejích českých i mezinárodních top seminářů a akcí.

 

Tomáš se nespokojil “pouze” s kadeřnickým salonem. Chtěl, aby u něj klienti našli komplexní řadu služeb, moderní technologie a přístroje (svého času absolutní novinky v ČR), unikátní interiér a atmosféru luxusu a harmonie. Magazín MENSTYLE o něm při příležitosti otevření salonu napsal: “Tomáš je vysoko a míří prudce výš. Ledabyle pomiňme, že vystupoval v několika televizních relacích a že jej zná půlka národa. Zásadní je to, že Tomáš je nezkrotně podnikavý a na podzim proto otevírá největší salón v republice Tomas Arsov Hair Stylist and Beauty Institute.”

 

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si rozhovory s Tomášem, které vychází v předních českých médiích:

 

MENSTYLE: Tomáš Arsov otevírá luxusní salon

STREAM.CZ: Život v luxusu

ILUXUS.CZ: Cesta za snem

INSTINKT: Naučím Čechy na sobě makat

Nově také sledujte Tomášovu show na TV Barrandov s názvem Nůžky, prosím!

A CO O NÁS ŘÍKÁTE VY?

„Jedním slovem dokonalost! Bojím se chodit na blind někam, kde moje vlasy neznají, protože mě vzhled živí. Ale u Tomáše Arsova se absolutně není čeho bát. Podtrhne krásu vašich vlasů i vaší osobnost. Není lepší zážitek. Tisíceré díky Tomášovi. Ráda se budu vracet.“ (Denisa Nesvačilová)

 

„Všem bych ráda doporučila profesionály ve svém oboru. Dneska se málokdy najde člověk který by se vám věnoval bez toho, aby z něj čišel pocit, že je to jen jeho práce. Tady je ta práce pro všechny koníčkem, a proto i vy odcházíte s pocitem, že jste byli na výjimečném místě, a i vy sami jste výjimečný člověk. Let´s go do salonu.“ (Aneta Šamalová)

 

„Love this place! Has a really cool vibe and they do an incredible job!“ (Kate Allison)

 

„Naprosto skvělé a krásné místo, kde jsou nejen profesionálové, ale také lidé s osobním a milým přístupem. Vždy si tu parádně odpočinu a nechce se mi odcházet. Pokud hledáte velmi kvalitní služby, příjemné prostředí a lidi, neváhejte zavítat právě sem.“  (Markéta Brandejsová)

 

„Jsem naprosto spokojená. Budou o vás pečovat jako o princeznu – a to úplně všichni!! Doporučuji!“ (Kristýna Janků)