CZ
EN

Vítejte u nás

WHAT WAS BEHIND ESTABLISHMENT OF SALON WHICH REACHED POPULARITY BEHIND BORDERS?

Salon is a result of Tomas’s hard work and endurance. He headed for his dreams and visions and after returning from abroad where he studies he decided to break through. He participated on making of second series «Mladší o pár let». He became court hairdresser of many celebrities. Even today he takes care of model’s hair on prestigious fashion shows, participates during photo shootings and international ad spots. He co-operates with Wella and regularly takes part of their local and international seminars and events.

If you want to know more about Tomas, read his interviews in leading Czech media:

MENSTYLE: Tomáš Arsov otevírá luxusní salon

STREAM.CZ: Život v luxusu

ILUXUS.CZ: Cesta za snem

INSTINKT: Naučím Čechy na sobě makat

Newly, you can also watch Tomas’s show on Barandov TV called Nůžky, prosím!

WHAT DO YOU SAY ABOUT US

«Jedním slovem dokonalost! Bojím se chodit na blind někam, kde moje vlasy neznají, protože mě vzhled živí. Ale u Tomáše Arsova se absolutně není čeho bát. Podtrhne krásu vašich vlasů i vaší osobnost. Není lepší zážitek. Tisíceré díky Tomášovi. Ráda se budu vracet.» (Denisa Nesvačilová)

 

«Všem bych ráda doporučila profesionály ve svém oboru. Dneska se málokdy najde člověk který by se vám věnoval bez toho, aby z něj čišel pocit, že je to jen jeho práce. Tady je ta práce pro všechny koníčkem, a proto i vy odcházíte s pocitem, že jste byli na výjimečném místě, a i vy sami jste výjimečný člověk. Let´s go do salonu.» (Aneta Šamalová)

 

«Love this place! Has a really cool vibe and they do an incredible job!» (Kate Allison)

 

«Naprosto skvělé a krásné místo, kde jsou nejen profesionálové, ale také lidé s osobním a milým přístupem. Vždy si tu parádně odpočinu a nechce se mi odcházet. Pokud hledáte velmi kvalitní služby, příjemné prostředí a lidi, neváhejte zavítat právě sem.»  (Markéta Brandejsová)

 

«Jsem naprosto spokojená. Budou o vás pečovat jako o princeznu – a to úplně všichni!! Doporučuji!» (Kristýna Janků)