ŠAMPONY TOMAS ARSOV: VŠE, CO O NICH POTŘEBUJETE VĚDĚT

Šampony Tomas Arsov patří dlouhodobě k nejprodávanějším produktům naší nabídky. A není se čemu divit. Díky přírodnímu složení šetrně myjí, vyživují, hydratují a chrání odstín barvených vlasů. V kolekci aktuálně nabízíme šampony BONFIRE a GREEN TEA. Vše o nich v dnešním článku.

 

 

salonu Tomáš Arsov každý den pečujeme o silně poškozené vlasy. Jsou suché, s roztřepenými konečky, lámou se. Díky profesionální péči Tomáše a ostatních jim vždy dokážeme pomoci. Nicméně, pro dlouhodobé zdraví vašich vlasů je nezbytná kvalitní domácí péče.

Rozhodli jsme se vám ji ulehčit.

Prvním krokem bylo vyvinutí šamponu, který by myl do hloubky ale šetrně, vyživoval a sedl i barveným vlasům. Projekt byl natolik úspěšný, že jsme nakonec vytvořili rovnou dva. Jeden z linie BONFIRE pro jemné a barvené vlasy, druhý, GREEN TEA, zaměřený na suché vlasy bez života.

ŠAMPON BONFIRE POSILNÍ JEMNÉ VLASY A ROZJASNÍ ODSTÍN BARVENÝCH KADEŘÍ

Za oblíbeností šamponu Tomas Arsov BONFIRE stojí jeho harmonické složení. Účinně kombinuje tenzidy, vitamín E, kyselinu laurovou, glycerin a extrakty z aloe a slunečnicového a sezamového oleje:

  • Jemné přírodní tenzidy vlasy šetrně čistí redukcí povrchového napětí. Zjemňují pokožku hlavy, zklidní podráždění1. Zbytečně nepění, jsou zcela přírodní.
  • Vitamín E je esenciální nutrient2. Buňky vlasu chrání před volnými radikály a zabraňuje rozpadu vlasové folikuly (příčina lámání)3. Pomáhá při padání vlasů, podporuje jejich růst4. Kadeřím dodá zářivý lesk – obzvlášť pokud jsou barvené5.
  • Kyselina laurová z kokosového oleje je kosmetický superhrdina. Proniká hluboko do vlasu, který vyživuje pomocí vitamínů, mastných kyselin a antioxidantů. Eliminuje viry, bakterie i kvasinky – je proto velkým pomocníkem, pokud trpíte lupy a podrážděnou pokožkou hlavy. Podporuje cirkulaci krve6.
  • Glycerin dodá dlouhotrvající hydrataci vlasům7 i pokožce8.
  • Extrakty z aloe vera, sezamového a slunečnicového oleje účinně zklidňují zánětlivou a problematickou pokožku. Do hloubky myjí i silně mastné vlasy9, zamezují vzniku lupů10. Vlasy jsou jasné, silné a doslova září11.

ŠAMPON GREEN TEA JE ÚČINNOU KŮROU PRO NAMÁHANÉ SUCHÉ VLASY

Složení šamponu GREEN TEA je podobné kolekci BONFIRE. Nicméně, několik složek jsme změnili, čímž šampon získal zcela jedinečné vlastnosti:

  • Látka Coco Glucoside ve složení nahrazuje škodlivé sulfáty. Je přírodní, plně biologicky rozložitelná. Jemně myje i citlivou pokožku12.
  • Mentol příjemně ochlazuje. Zároveň podporuje cirkulaci krve a přívod živin do kořínku vlasu – je proto ideální doplňkovou péčí při padání vlasů13 .
  • Složka Polyquaternium-7 pomáhá snižovat povrchové napětí. Kadeře se snadněji rozčesávají a lépe drží tvar.

BONFIRE VS GREEN TEA: KDY POUŽÍVAT JAKÝ ŠAMPON?

Účinky obou šamponů se překrývají. Používat je můžete každý den, ideálně v kombinaci s ostatními produkty naší nabídky.

  • Šampon BONFIRE se obzvlášť hodí pro jemné barvené vlasy. Jeho složení podporuje sílu vlasových vláken, lesk, i růst.
  • Šampon GREEN TEA je vhodnou každodenní péčí pro obnovu suchých vyčerpaných vlasů. Po sportu, dni plném stresu, nebo týdnu, kdy na mytí prostě nezbyl čas.

 

Zpět na výpis článků

Další naše články

Menu