Jen to, co je perfektní, je pro nás dostatečně dobré

Srdce salonu

Kadeřnictví

“My kadeřníci nevytváříme umění a naši klienti nejsou zkušební hlavy. Našim posláním je pomáhat klientům objevovat ta nejlepší řešení pro jejich vlasy. Taková, díky kterým se cítí atraktivně a sami sebou. A zároveň taková, která jsou zdravá pro jejich vlasy.”
- Tomáš Arsov -

Prodlužování vlasů

Prodlužte si vlasy přírodně a na míru, na naší nové pobočce. Otevřená je pro všechny ženy, které cítí, že jim k dokonalému účesu stále něco chybí. O prodlužování vlasů víme vše, děláme ho na míru a používáme pouze skutečné nebarvené vlasy, které díky tomu vypadají naprosto přirozeně, zdravě a vydrží nadprůměrně dlouho.

O nás

Jsme česká značka založena v Praze v roce 2013 předním českým kadeřníkem a vyhledávaným odborníkem Tomášem Arsovem.
Jsme tu proto, abychom vám pomohli lépe porozumět vlastním vlasům i vlasové pokožce a ukázali vám, jak o ně správně pečovat. Abyste se ve svých vlasech cítili skvěle, atraktivně a sami sebou.

S týmem odborníků – špičkových kadeřníků, vědců i lékařů vytváříme netradiční řešení pro profesionální i domácí vlasovou péči. Vyvíjíme a vyrábíme kvalitní a dostupné produkty, které obsahuje jen to co mají. Nic navíc.

Boříme mýty a nebojíme se říkat i nepříjemnou pravdu. Vytváříme edukativní obsah pro širokou veřejnost zaměřený na správnou domácí péči o vlasy a vlasovou pokožku.
V Praze máme 2 salóny, kde denně poskytuje odbornou kadeřnickou péči 20 našich kadeřníků.

Nejsme pro všechny. Ale jsme tu pro vás, pokud to skutečně chcete

Menu