CZ
EN

Služby

Jen to, co je perfektní, je pro nás dostatečně dobré

KADEŘNICTVÍ - SRDCE SALONU

V našem kadeřnictví vás čeká harmonické spojení talentu a mnohaletých zkušeností. Profesionálové pod vedením Tomáše Arsova dnes a denně pečují o vaši spokojenost. Radí s výběrem účesu, zrealizují vaši představu a snaží se, aby byla každá návštěva dokonalým zážitkem. Uvolněte se a užijte si to. Věříme, že z kadeřnictví odejdete s úsměvem na tváři a s pocitem sebevědomé krásy.

Ceník Online rezervace

KOSMETIKA A VIZÁŽ - 100% DOKONALOST

Salon nabízí širokou nabídku kosmetických ošetření a profesionální řešení všech kosmetických problémů. Pečujeme o vaše rty, řasy, obočí, postaráme se o dokonalou depilaci a samozřejmě s čímkoli poradíme. Kromě kosmetiky vám rádi pomůžeme i s vizáží. Dokonalý make-up je to, co vyšperkuje celkový dojem dokonalosti.

Ceník Objednat se

TĚLOVÁ OŠETŘENÍ - JAKO V BAVLNCE

Tělo máte jen jedno. Pečujte o něj, jak nejlépe to jde. Ať už si vyberete některou z našich uvolňujících masáží nebo profesionální tělový peeling, užijete si každou chvilku klidu a luxusu, která bude patřit jenom vám.

Ceník Objednat se

MANIKÚRA

I dokonalou manikúru si můžete dopřát v Tomáš Arsov Hair & Beauty Institute. Od manikúry pro business, přes zpevnění nehtu přírodním keratinem, peeling + masku, parafínové zábaly nebo manikúru pro extrémní tvary. Zarelaxujte si při své hodince krásy. Nehty jsou kromě vlasů jedním z nejdůležitějších prezentačních znaků pro každého!

Ceník Objednat se

KVALITNÍ

PRODUKTY

PROFESIONÁLNÍ

TÝM

OSOBNÍ

PŘÍSTUP

PŘÍJEMNÉ

PROSTŘEDÍ

PŘÍJEMNÉ

VYBAVENÍ