AKCE: Kosmetické služby

Luxusní péče pro vaši pleť
Cena: 790 Kč

Původní cena: 1 390 Kč

Jak ošetření probíhá?

Pro kosmetické ošetření využíváme kosmetiku TOMAS ARSOV vyvinutou pro potřeby každé pleti, včetně té nejcitlivější. V rámci kosmetického ošetření vás naučíme správně pečovat o svou pleť i doma a poradíme vám, jak na efektivní ranní i večerní rutinu.Naše pleťová kosmetika šetrně odličuje, čistí, tonizuje a hydratuje. Poradí si jak se stárnoucí pokožkou, tak i pletí, kterou trápí rozšířené póry, akné nebo jiné nedokonalosti. Součástí ošetření je hloubková masáž a aplikace pleťové masky.Pro jakou pleť je kosmetické ošetření vhodné?
Kosmetické ošetření je vhodné pro ženy i muže a pro všechny typy pleti.Které produkty na pleť používáme?

1. Odlíčení - čistící olej REWIND

Nejprve z pleti odstraníme make-up, kožní maz, SPF a nečistoty pomocí lehkého ve vodě rozpustného čisticího oleje REWIND. Směs přírodních olejů pleť jemně povrchově čistí, ale nevysušuje ji.

2. Čištění - DEFENCE Jemná čistící pěna

Dále pleť dočistíme jemnou čistící pěnou DEFENCE, která respektuje kožní bariéru, nevysušuje a zanechává pokožku hebkou, svěží a hydratovanou. Panthenol, zelený čaj a alantoin zklidňují citlivou pokožku.

3. Tonikum - RELIEF Zklidňující pleťové tonikum

Následně obličej ošetříme zklidňujícím tonikem RELIEF, které okamžitě navrací pleti komfort a rovnováhu. Lehké gelové složení se rychle vstřebává a nelepí na povrchu pleti.

4. Čištění - PLUMP ME Peptidové hyaluronové sérum

Péče proti stárnutí a nedokonalostem. Další krok ošetření volíme podle potřeb pleti zákazníka. Peptidové sérum PLUMP ME obsahuje jednu z nejúčinnějších látek v boji proti stárnutí pleti

4. Obnovení - RENEW ME Retinal 0,05 % obnovující sérum

Sérum RENEW ME Retinal 0,05 % zase eliminuje výskyt jemných linek a vrásek a díky svým vyhlazujícím schopnostem zmírňuje nedokonalosti (akné, rozšířené póry) i strukturu pleti.

5. Hydratace - RE-BARRIER Hydratační krém

Na závěr ošetření hydratujeme pleť krémem RE-BARRIER s nemasným složením, které se rychle vstřebává a vyživuje pleť.

Jaké mohu očekávat výsledky?

Pleť je po ošetření krásně odpočatá, rozjasněná a vyživená. Na první pohled vypadá zdravě a tón pleti je sjednocený.

Rezervace

Adresa

V Jámě: Praha 1, V Jámě 696/2

Menu