CZ
EN

Náš tým

Jak vznikl salon, o kterém se mluví i v zahraničí?

Je to výsledek tvrdé práce, vytrvalosti a perfekcionismu jednoho člověka.

Tomáš si krok za krokem šel za svými sny a hned po návratu zpět do Čech se podílel na přípravě druhé série pořadu Mladší o pár let. Stal se dvorním kadeřníkem mnoha celebrit, česal a stále češe modelky na prestižních módních přehlídkách, účastní se řady fotoshootingů, podílí se na natáčení mezinárodních reklamních spotů. Spolupracuje s firmou Wella, pravidelně se účastní jejích českých i mezinárodních top seminářů a akcí.
Tomáš se nespokojil “pouze” s kadeřnickým salonem. Chtěl, aby u něj klienti našli komplexní řadu služeb, moderní technologie a přístroje (svého času absolutní novinky v ČR), unikátní interiér a atmosféru luxusu a harmonie. Magazín MENSTYLE o něm při příležitosti otevření salonu napsal: “Tomáš je vysoko a míří prudce výš. Ledabyle pomiňme, že vystupoval v několika televizních relacích a že jej zná půlka národa například z pořadů „Nůžky, prosím“ nebo „Tomáš Arsov v akci“.

Náš tým

Tomas Arsov Hair & Beauty Institute jsme otevřeli v květnu roku 2013. Od té doby každý den spoléháme na osobní přístup, dbáme na to, abyste se u nás cítili jako v bavlnce, a pečujeme o váš vzhled i sebevědomí. Protože víme, že vy si to zasloužíte.

TOMÁŠ ARSOV

Zakladatel, Hair Stylist

MAREK BUKOCI

Hair Stylist

ONDŘEJ SÝBA

Hair Stylist

JAKUB ZÁBRANSKÝ

Hair Stylist

DIANA SCHÁNILCOVÁ

Hair Stylist

SANDRA URBANOVÁ

Hair Stylist

BERNADETA SHIROKA

Hair Stylist

Adam Karanikos

Hair Stylist

JIŘÍ KIESSLING

Hair Stylist Junior

MICHAL ARNOŠT

Hair Stylist Senior

ALENA DREW

Kosmetička

ZUZANA NOVOTNÁ

Recepce

ZUZANA SLEZÁKOVÁ

Recepce

MICHAL

Manažer