CZ
EN

Náš tým

Jak vznikl salon, o kterém se mluví i v zahraničí?

Je to výsledek tvrdé práce, vytrvalosti a perfekcionismu jednoho člověka.

Tomáš si krok za krokem šel za svými sny a hned po návratu zpět do Čech se podílel na přípravě druhé série pořadu Mladší o pár let. Stal se dvorním kadeřníkem mnoha celebrit, česal a stále češe modelky na prestižních módních přehlídkách, účastní se řady fotoshootingů, podílí se na natáčení mezinárodních reklamních spotů. Spolupracuje s firmou Wella, pravidelně se účastní jejích českých i mezinárodních top seminářů a akcí.
Tomáš se nespokojil “pouze” s kadeřnickým salonem. Chtěl, aby u něj klienti našli komplexní řadu služeb, moderní technologie a přístroje (svého času absolutní novinky v ČR), unikátní interiér a atmosféru luxusu a harmonie. Magazín MENSTYLE o něm při příležitosti otevření salonu napsal: “Tomáš je vysoko a míří prudce výš. Ledabyle pomiňme, že vystupoval v několika televizních relacích a že jej zná půlka národa například z pořadů „Nůžky, prosím“ nebo „Tomáš Arsov v akci“.

Náš tým

Tomas Arsov Hair & Beauty Institute jsme otevřeli v květnu roku 2013. Od té doby každý den spoléháme na osobní přístup, dbáme na to, abyste se u nás cítili jako v bavlnce, a pečujeme o váš vzhled i sebevědomí. Protože víme, že vy si to zasloužíte.

TOMÁŠ ARSOV

Zakladatel, Hair Stylist

MAREK BUKOCI

Hair Stylist

ONDŘEJ SÝBA

Hair Stylist

JAKUB ZÁBRANSKÝ

Hair Stylist

LUCIE ŘÍHOVÁ

Hair Stylist - junior

DIANA SCHÁNILCOVÁ

Hair Stylist

SANDRA URBANOVÁ

Hair Stylist

JANA FRIDRICHOVÁ

Hair Stylist

LIBUŠE ROSICKÁ

Hair Stylist - junior

BERNADETA SHIROKA

Hair Stylist

ANNA BROGYANYI

Hair Stylist - junior

MICHAL

Manažer

ALENA DŘEVÍKOVSKÁ

Kosmetička

MICHAELA

Manikúra

ZUZANA NOVOTNÁ

Recepce

ZUZANA SLEZÁKOVÁ

Recepce

TEREZA ANDRLOVÁ

Recepce