1. díl

Pavlína je první statečnou ženou, která se rozhodla se svými mindráky pro jednou, a navždy rázně zatočit. Co jinak úspěšnou ženu trápí, jaká je cesta k vysněné postavě a povede se Pavlíně splnit si svůj sen? 

Sedmatřicetiletá manažerka Pavlína před celým světem skrývá jedno tajemství, které jí v jejím životě působí trápení. Převis kůže na břiše. Ten Pavlíně zůstal po porodu. Přestože zhubla, kůže zůstala nepružná a diety ani cvičení nezafungovaly. Dvanáct let se trápila, nakonec se rozhodla jít doslova s kůží na trh a přihlásila se do časosběrného pořadu Vysněná krása.

Tam se nejdříve moderátorce Alici Bendové svěřila se vším, co jí na sobě vadí, a vydala se na cestu postupné změny. Při natáčení ji podporoval partner Vladimír, ale i další rodina. Vláďa se do proměny také aktivně zapojil. Nejdříve si nechal zkonzultovat kouty ve vlasech, kdy přemýšlel o transplantaci vlasů. Od té ho ale kadeřník Tomáš Arsov odradil a doporučil mu novou vlasovou péči a změnil účes. Vzpruhu si žádaly i Pavlíniny vlasy, která si je domácím zesvětlováním spálila. Vláďa toužil po hollywoodském úsměvu, k tomu měl ale daleko, protože mu v ústech chybělo pár zubů. Což pro pořad Vysněná krása není žádný problém. Vladimírovi se věnoval primář Alexander Schill, který si s chybějícími zuby věděl rady. Jak to dopadlo?

Jako hlavní zákrok pak proběhne u Pavlíny abdominoplastika břicha a spolu s tím liposukce. Jaký bude výsledek a bude se Pavlína nakonec cítit spokojená a šťastná? Nebo měla o zákroku, respektive jeho výsledku, jiné představy? Pozor ale, tím se zdaleka nekončí. Když už mají Pavlínu v rukou odborníci, dojde také na zjištění, že je Pavlína smutná z přibývajících let viditelných ve tváři. Proto dojde na botox a niťový lifting obličeje. Kromě toho stárnoucí hřbety rukou dostanou výplň. A nakonec dojde i na nové brýle.

Vnímání sebe sama začíná v hlavě: Závěrem po natočení dlouhodobého časosběru moderátorka Alice Bendová vyzpovídá Pavlínu, jak se po zákrocích cítí, zda je stále ještě plná mindráků a jak se cítí při pohledu do zrcadla. Jak celou proměnu vnímá nejen Pavlína, ale také její partner a moderátorka pořadu? Inspirujte se, protože malými krůčky se můžete dostat k vytouženému vzhledu.

Proměna v číslech:

Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Melíry, tónování, střih, péče, foukaná – 3 990 Kč
Prodlouzeni a zahusteni vlasu – 16 000 Kč
Pánský střih – 790 Kč

 

2. díl

Strážnice Monika se do pořadu Vysněná krása přihlásila sama. Nechce být podobná otci, který ubližoval její mamince i jí samotné. Dokážou si s tím poradit odborníci z týmu Vysněné krásy? Důvody pro změnu totiž mohou být opravdu různé. Časosběrná docu reality show plná napětí, zákroků pro krásu, ale také životních příběhů ke zhlédnutí 4. dubna ve 21.30 na Primě. Dívejte se!

 

Monika měla od začátku jasno. Musí se změnit. Proč? Každý pohled do zrcadla jí připomínal otce, kterému podobná být nechce. Z otce se totiž stal alkoholik, a když se napil, obě své dcery i manželku urážel, nadával jim, až došlo i na domácí násilí. Monika se sestrou Šárkou se nejdříve schovávaly, později začaly maminku bránit. Maminka Romana nakonec našla odvahu, od tyrana odešla a rozvedla se. Sama ale lituje toho, že to dokázala až ve chvíli, kdy byly dcery velké.

Rány na duši, které se jim v dětství a dospívání udělaly, už nikdo nesmaže. Moniku trauma z dětství pronásledovalo neustále. Nepomohlo ani to, když sama založila rodinu. Našla si hodného manžela Aleše, porodila mu dva syny – Denise a Adama – a vlastními silami si postavili dům a žili spokojeným životem. Nos, který má Monika po otci, jí prožité trauma připomínal při každém pohledu do zrcadla…

Monika proto sebrala odvahu a vyplnila přihlášku do Vysněné krásy. Už při úvodním rozhovoru s moderátorkou Alicí Bendovou si uvědomila, jak ji staré trauma pořád bolí. Emotivní byl i pohled do zrcadla pravdy, u kterého se Monika měla rozloučit s tím, co na sobě nemá ráda. Kromě nosu by se ráda zbavila podbradku a také by chtěla hezčí prsa.

Jako první si vzal Moniku do parády kadeřník Tomáš Arsov. Ten ocenil její původní kvalitu vlasů, do které má ale teď Monika daleko. Kadeřník jí vysvětlil, že je to právě proto, že vlasy jsou nešetrným častým barvením zničené – a co nezničila barva, dodělala žehlička. Monika ze salonu odešla se zákazem barvení, žehlení vlasů a vybavena produkty na domácí péči. Žehlička hned po návratu domů letěla do koše a vlasy mohly klidně růst a uzdravovat se.

Další kroky odhodlané strážnice vedly na kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie, kde ji čekala konzultace s doktorem Peterem Mertanem. Ten rozhodl, že nos, prsa i podbradek zvládne udělat najednou v jedné anestezii. Jako zkušený operatér si s trojitým zákrokem poradil a Monika se zase vzorně věnovala domácí rekonvalescenci. Měla k ní perfektní podmínky, protože starost o domácnost zastal manžel Aleš s oběma syny.

Moniku na cestě k vysněné kráse podporuje nejen manžel Aleš a synové, ale i její maminka Romana. Té se začaly zuby kazit už v osmadvaceti letech po porodu. Zubař jí tehdy horní zuby obrousil a dal na ně náhradu. Ta vydržela zhruba patnáct let, ale protože Romana od manžela doma často dostávala facky, náhrada se nakonec uvolnila a Romana skončila s nasazovacími zuby, které dává na noc do skleničky. Samozřejmě se za to stydí. A Monika projevila přání, zda by se do proměny mohla zařadit i její maminka. Té se na dentální klinice věnoval primář Alexander Schill. Zjistil, že Romanin případ je hodně komplikovaný. Romaně v horní čelisti chyběla kost, do které by se umístily implantáty, a tak nejdříve začali augmentací (doplněním kosti) a čekalo se, až doroste, aby se mohly dát implantáty. V dolní čelisti rovnou pan primář přistoupil k vytržení zbylých zubů a zavedení implantátů.

Monika se vzorně věnovala rekonvalescenci, a zatímco nová prsa viděla okamžitě, nový nos zůstával ukrytý pod sádrou. Nemohla se dočkat, až ji doktor Mertan na kontrole sundal. Na svůj nový nos se nemohla vynadívat. Monika se smířila s tím, co bylo, a rozhodla se, že dál už se chce v životě jenom radovat. Po Vánocích se vrátila k běhání a začala pracovat na své postavě, ale také vylepšovat obličej. O ten se postarala doktorka Zuzana Macková, která Moniku zbavila vrásek na čele, zvětšila jí rty a upravila bradu.

To nejhorší má tedy Monika za sebou. Teď už ji čekají jen příjemné věci. Jako třeba ošetření pleti, nákup nových obrouček nebo nových kusů oblečení. A samozřejmě finální pohled do zrcadla. Jak dopadne? Bude se sebou statečná strážnice spokojená? A jak její proměnu ohodnotí její nejbližší?

Proměna v číslech:

Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Melíry, tónování, střih, péče, foukaná – 4 800 Kč
Maminka Moniky: Melíry, tónování, střih, péče, foukaná – 2 990 Kč

 

3. díl

Horník zavalený několik dní v dole – i to je Rudolfův příběh. Kromě toho byl přepaden a přišel o zuby. Další tragédie v jeho životě pak následovaly. Až jeho současná láska, Iveta, se rozhodla, že je čas vrátit Rudolfovi sebevědomí a úsměv na tvář. Časosběrná docu reality show plná napětí, zákroků pro krásu, ale také životních příběhů ke zhlédnutí 11. dubna ve 21.30 na Primě. Dívejte se!

Jsou lidé, kteří dostanou od života naloženo více než jiní. Jedním z takových je i Rudolf (57). Přežil zával v dole, ovšem s následky. Pak byl přepaden zlodějem, který mu vyrazil zuby. Poté se musel rozloučit s manželkou, která zemřela na vážnou nemoc. Kvůli tomu všemu se Rudolf uzavřel do sebe a pomalu ho vytáhnout z ulity dokázala až jeho současná přítelkyně Iveta.

Ani ona ale neměla život jednoduchý. Manželovi porodila dva syny, z manželství si však odnesla šrámy na těle i na duši. Po rozvodu už zůstala sama a po dlouhých letech života jen se psem už vztah neplánovala. Ale pak přišel Ruda zkoušený osudem a Iveta se do něj zamilovala. A přihlásila ho do Vysněné krásy. A když už ho doprovodila do studia za Alicí Bendovou – i ona se proměny zúčastnila.

Rudolfa ze všeho nejvíc trápí zuby. Zbyly mu po přepadení jen čtyři. Do parády si ho vzal vedoucí lékař Schill Dental Clinic Alexander Schill. Ten nejdřív Rudolfovi zbylé zuby vytrhl, zavedl implantáty a udělal otisky na nové zuby. Už po pár týdnech Rudolf dostal provizorní zuby. Byla to pro něj velká změna, po téměř dvaceti letech bez zubů jich mě najednou plnou pusu. Musel se učit mluvit, kousat, musel s novými zuby začít cvičit, aby si na ně zvykl. Také Iveta navštíví zubní kliniku, ale jen kvůli kosmetickým úpravám.

Iveta mezitím podstoupila FastLift a operaci víček u paní doktorky Hany Skeřilové. Ruda svou lásku všude doprovázel a následně se o ni doma také staral. Partneři zažijí i první opravdovou krizi. Ta záhy odezní, protože musejí řešit Ivetin vážný zdravotní problém, který nesouvisel s proměnou. Iveta s Rudolfem si uvědomí, jak je život křehký, a už si své lásky definitivně váží.

Oba partneři ještě u doktorky Terezy Gabryšové podstoupí aplikaci botoxu a výplní, i když Rudolf se obává, že se díky zákrokům stane nebezpečně krásným. Iveta se ještě dočká plných rtů, a nakonec i vysněných hustých řas. Oba partneři nosí brýle, zatímco Iveta jen na čtení, Rudolf na čtení i na dálku a oba si nechají přeměřit zrak a vyberou nové brýle. Rudolf dostane brýle, se kterými bude moci číst i dobře uvidí na dálku.

 

O vlasy se oběma partnerům postará kadeřník Tomáš Arsov, od kterého oba protagonisté třetího dílu odejdou po první konzultaci vybaveni vlasovou péčí na doma. Iveta si musela vlasy přestat barvit a nechat je uzdravit. A zarůst se nechá i Rudolf – a finální proměna bude o to větší. Šokující pro ně pro oba. Proměněný Rudolf se postará o finále jako z hollywoodského filmu. Jaké?

Proměna v číslech:

Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Melíry, tónování, střih, péče, foukaná – 5 500 Kč
Pánský střih – 790 Kč

 

 

4. díl

Každá žena se chce líbit. Katka touží najít si po nepovedeném vztahu partnera pro život. S dokonalou vizáží to půjde snáz. Časosběrná docu reality show plná napětí, zákroků pro krásu, ale také životních příběhů je ke zhlédnutí 18. dubna ve 21.30 na Primě. Dívejte se!

Katka je k sobě velmi kritická. Při každém pohledu do zrcadla na sobě vidí jen samé nedostatky, i proto je pro ni těžké mít se ráda. Ve třiatřiceti letech má za sebou nepovedený vztah, žije sama se synem Sebastianem. Svobodné mamince se po porodu nikdy nepodařilo zhubnout na vysněnou váhu. Kromě postavy (bříška) se jí na sobě nelíbí její nos a kontury obličeje. Dokážou odborníci z Vysněné krásy najít ztracené Katčino sebevědomí, a zaslouží se tak o novou lásku, která na Katku jistě někde čeká?

Nejsložitějším zákrokem u Katky budou dvě liposukce. Nejdříve jí MUDr. Hana Skeřilová odsaje tuk z bříška a později i z boků. Katka se tak remodelací dočká své vysněné postavy. Kromě toho Katce lékařka Zuzana Macková pomocí výplní upraví nos, zvětší rty a udělá hezčí kontury obličeje. To ale není vše.

Přestože má Katka svoje zuby pěkné, navštíví dentální kliniku. Tam jí udělají dentální hygienu, zkontrolují zuby a připraví otisky na domácí sadu bělení. Katka bude nejdříve bělit doma, a pak se do na kliniku vrátí na ordinační bělení. Právě zuby jsou často přehlíženou vizitkou člověka.

Nakonec kadeřník Tomáš Arsov Katce splní sen o dlouhých vlasech a krásné blond barvě. A hlavně jí dá vlasy do pořádku a vrátí jim život.

Díky všem procedurám Katka rozkvete. Nejen vzhledově, ale hlavně z ní začne vyzařovat optimistické světlo, které předtím v její tváři vidět nebylo. Přiznává, že se konečně cítí dobře, že je i připravena na to, že by mohla někoho přizvat do svého života. Je otevřená novému vztahu.

Její nové naladění se projeví také v tom, že nespoléhá jen na práci lékařů na klinice estetické medicíny a plastické chirurgie, ale k hubnutí chce přispět i svou snahou. Cvičí a také se zdravě a střídmě stravuje. A výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Když Katka do Vysněné krásy vstupovala, vyhýbala se pohledu do zrcadla i focení. Teď už se jí ale vrátilo ztracené sebevědomí, a nakonec se rozhodla svou vysněnou krásu zvěčnit. Sebere odvahu a objedná se k fotografovi na budoárové focení. Výsledek je perfektní.

Je prokázáno, že ženy jsou extrémně citlivé na poznámky směřující k jejich vzhledu. Jak se vypořádat s tím, co na sobě nemáme rády, ale nemáme peníze na uskutečnění svého snu – a využití možností estetické chirurgie, stomatologie 21. století a dalších oborů, které mohou pomoci nejen účastnicím proměn v pořadu, ale všem, kdo o svém vzhledu pochybují, znovu nalézt sebevědomí a začít si život konečně užívat?

Příběhy statečných účinkujících, dechberoucí proměny, skrytá tajemství i mindráky… Teď všechny ženy konečně najdou odvahu se jim postavit a zbavit se jich, aby se mohly cítit lépe a začít se na svět usmívat. Zkratkou k Vysněné kráse za pomoci špičkových odborníků estetické medicíny, plastické chirurgie a stomatologie vás provede Alice Bendová.

Proměna v číslech:

Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Melíry, tónování, střih, péče – 4 800 Kč
Zahuštění vlasů – 16 000 Kč

5. díl

Monika to má nastavené stejně jako mnoho českých žen. Starala se dlouho o děti. Tak dlouho, až jí její partner oznámil, že si našel jinou. A Monika si uvědomila, že přestala úplně myslet sama na sebe. Jak se jí její cesta za snem podaří a najde ztracené sebevědomí s pomocí odborníků? Časosběrná docu reality show plná napětí, zákroků pro krásu, ale také životních příběhů sledujte 25. dubna ve 21.30 na Primě!

 

Monika se celý život, stejně jako mnohé další ženy, starala o rodinu, a zapomínala myslet na sebe. Pak jednoho dne při pohledu do zrcadla zjistila, že se krása vytrácí. Monika však rezignovala na vzhled, a až životní krach ji vyburcoval, aby se sebou začala něco dělat.

Přitom není Monika stará. Je jí pětačtyřicet let, pracuje jako referentka zákaznického servisu. Je matkou tří dětí (syn 25, dcera 17, syn 8). Dlouho se věnovala jen dětem a chodu domácnosti. Pak se ale, po vzoru otřepaných klišé, manžel přiznal, že má jinou. A že chce rozvod. Právě to Moniku vytrhlo z letargie.

Před lety měl Moničin nejstarší syn vážnou autonehodu. Monika tuto událost velmi těžce prožívala. V tu dobu ještě doma pečovala o nemocnou babičku. I proto fungovala na autopilota, starala se o děti a domácnost, ale přestala se zcela starat o sebe. Díky tomu všemu a také kvůli nevěře manžela vyrazila až po šesti letech poprvé na manikúru. A pro antidepresiva, která ale nic neřeší. Monika si to naštěstí včas uvědomila a přestala je brát. S jasnou myslí se přihlásila do pořadu Vysněná krása, protože se rozhodla udělat po letech něco sama pro sebe. Monika není spokojena se svojí postavou. Nelíbí se jí její břicho ani prsa. V obličeji vypadá staře a unaveně. Ani její zuby nejsou hezké. Monika dala svému tělu pořádně zabrat. Nejdříve přibrala, a potom zase rychle zhubla, na břiše jí zůstal převis kůže, její prsa jsou po třech dětech povadlá, v obličeji je strhaná a není spokojena se svými zuby. Stres a trápení se jí podepsaly ve tváři. Do změny se pustí i přesto, že prožívá nejsložitějších období v životě. Nebo právě proto.

Během natáčení Monika podstoupila abdominoplastiku břicha a modelaci prsou u operatéra MUDr. Petera Žiaka, dále se zbavila vrásek, dojde i na vyspravení zubů a bělení. Navíc se dočkala nového účesu od Tomáše Arsova, a v plné vysněné kráse se tak dokáže postavit svému trápení. V krizových situacích je totiž dobré věřit si, smířit se s realitou života, postavit se na vlastní nohy a jít dál. Za rohem už může čekat láska.

Je prokázáno, že ženy jsou extrémně citlivé na poznámky směřující k jejich vzhledu. Jak se vypořádat s tím, co na sobě nemáme rády, ale nemáme peníze na uskutečnění svého snu – a využití možností estetické chirurgie, stomatologie 21. století a dalších oborů, které mohou pomoci nejen účastnicím proměn v pořadu, ale všem, kdo o svém vzhledu pochybují, znovu nalézt sebevědomí a začít si život konečně užívat?

Proměna v číslech:

Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Přeliv, střih, péče – 2 600 Kč

6. díl

Po rozvodu je třeba začít znovu. Jak se Šárce podaří dostát svým předsevzetím a kdy může být změna vizáže obranou před ošklivými útoky? Časosběrnou docu reality show plnou napětí, zákroků pro krásu, ale také životních příběhů sledujte 2. května ve 21.30 na Primě!

Za Vysněnou krásou se tentokrát vydá jedenapadesátiletá učitelka z Prostějova Šárka Milarová. Pro mámu dvou dětí byl rozvod zásadním zlomem. Po něm se rozhodla získat zpátky ztracenou krásu. Problémy v manželství zajídala, nejdříve přibrala, pak rychle zhubla a z toho jí zůstal převis kůže na břiše. Co teď?

Původně chtěla do Vysněné krásy přihlásit svou kamarádku, nakonec se přihlásila sama. S vědomím toho, že jako učitelka jde doslova s kůží na trh. Je jí jasné, že děti ve škole budou její proměnu řešit. Z toho má trochu obavy. Jinak je ale Šárka se svým „osudem úči“ smířená. Ví, že na lidi působí jako přísná učitelka, a to nejen ve škole. Ve skutečnosti je její image obranou; přeje si, aby se jí lidé lekli a zbytečně se nevyptávali na její osobní život. S tímhle záměrem vstoupila i do Vysněné krásy. Jenomže v procesu změny se postupně začala měnit i Šárka. Postupně se otevřela a rozpovídala i o tom, že neměla vždycky život jednoduchý a že si pokaždé se vším musela poradit sama.

Ve Vysněné kráse ale na všechno sama nebude. Pomáhat jí bude celý tým odborníků a také bude mít podporu od svých blízkých. Šárku v pořadu podporuje kamarádka Petra a také dcera Kamila. S tou má Šárka kamarádský vztah a je jí velkou oporou. Jenomže dcera Kamila uprostřed natáčení odletí do Ameriky, kde má domluvený roční pobyt. Šárce tak chybí nejen spřízněná duše, pomocnice doma, ale také parťačka při výuce tance. V kontaktu zůstanou přesto i nadále, i když ne vždy se Šárce podaří dceři Kamile dovolat.

Šárčiným největším problémem je převis kůže na břiše, se kterým jí pomůže MUDr. Jiří Kučera, kdy jí během plastické operace volnou kůži odstraní nejen z břicha, ale také ze stehen. Šárka zůstane doma sotva pár dnů a pak normálně začne chodit do práce – do školy – i dál vyučovat tanec. Rekonvalescenci zvládne statečně. Dále Šárka dostane nové brýle, opět si vybere takové, které korespondují s image přísné učitelky. Navíc usedne do zubařského křesla, kde absolvuje první dentální hygienu v životě a po ní také bělení zubů a opravu výplní. Krásný bílý úsměv potom doplní ještě návštěvou kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie, kde jí MUDr. Sylvia Krajčová vyplní vrásky botoxem, vyplní rty a také udělá niťový lifting.

Během finále proběhne mezikontinentální hovor a ten bude mít na naladění přísné paní učitelky velký vliv. Začne si totiž svůj nový vzhled konečně užívat. Co od dcery uslyší a co by měla každá žena slýchat denně?

 

Příběhy statečných, dechberoucí proměny… Cestou k Vysněné kráse za pomoci špičkových odborníků estetické medicíny, plastické chirurgie a stomatologie vás provede Alice Bendová.

Proměna v číslech

Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Melír – barveni odrostů, přeliv střih, péče – 5 500 Kč

7. díl

Vysněná krása: Věčné návraty k partnerovi Kristýně nesvědčí. Potřebuje nejen pomoc psychologa, ale také změnu vizáže. Sledujte další cestu za snem už 9. května na Primě

Kristýna žije střídavě s partnerem, střídavě bez něj. Návratů už bylo nespočet a Kristýnu tento stav ničí. I když na první pohled vypadá křehce, je statečnější, než vypadá. Proč se chce změnit a v co doufá? Časosběrnou docu reality show plnou napětí, zákroků pro krásu, ale také životních příběhů sledujte 9. května ve 21.30 na Primě!

Kristýna vypadá jako velmi křehká žena. Je to ale silná a statečná osoba, kterou jen tak něco nepoloží. Už její příběh lásky je neuvěřitelný. Má tři děti, její život se točí jen kolem nich. Kristýniny křivky ztratily plnost a nemá žádné sebevědomí. Proto se vydala za svou Vysněnou krásou a svěřila se se svým příběhem.

Kristýna nikdy nebyla vdaná. Všechny tři děti ale má s jediným partnerem. Vztah jim bohužel nevydržel a rozešli se. Nepomohlo ani to, že si dali novou šanci. Na mladé mamince se těhotenství a kojení velmi podepsala – zmizela jí prsa. A tak se přihlásila do Vysněné krásy. Oporou jí byla její sestra Iveta. Ta jí dodávala nejen psychickou oporu, ale hlavně jí pomáhala s hlídáním dětí. Operace prsou je totiž docela náročná na rekonvalescenci. Pohyby, při nichž by Kristýna namáhala prsní svaly, měla zakázány. Pomoc sestry tedy byla vítaná. Mladá maminka na operaci vyrazila do Bratislavy, kde se jí ujala paní doktorka Barbora Brezová. Ta má, stejně jako Kristýna, také tři děti, a tak přesně rozuměla tomu, co Kristýna prožívá.

Kristýna kromě operace prsou absolvovala laserové ošetření pleti, plazma lifting a dermatologické zákroky – výplň nosoretních rýh a mimických vrásek na čele. Mladá maminka už od základní školy nosí brýle, a tak ocenila návštěvu v optice, kde jí oči přeměřili a také pomohli vybrat nové obroučky. I tak malý detail může být obrovskou vzpruhou pro vzhled obličeje. Kristýna má krásné zuby. Takže větších zákroků nebylo třeba. Absolvovala tedy jen dentální hygienu a bělení – doma i to ordinační. A s výsledkem byla moc spokojená. Bylo pomyslnou třešničkou na dortu celkového výsledku. Kristýna má krásné hnědé vlasy, se kterými neměl Tomáš Arsov moc práce. Kristýniny vlasy totiž nebyly zničené. Kristýna Tomášovi řekla, že je konzervativní a velkým změnám se brání. Tomášovi ale do křesla usedla také Kristýnina sestra Iveta, kterou moderátorka Alice Bendová rovněž pozvala na finále a nabídla jí, že i ona může usednout do kadeřnického křesla a nechat si upravit vlasy a nechat se nalíčit.

Pro Kristýnu byla ale ze všeho nejdůležitější prsa. A když je konečně měla, začalo se jí vracet ztracené sebevědomí. Najednou se nestyděla jít si vybrat podprsenku a klidně i plavky. A také si užila návštěvu bazénu, kde mohla své křivky vystavit. Nově nabyté sebevědomí je vidět už z dálky. A na tom se shodli všichni, kdo Kristýnu na cestě za její vysněnou krásou podporovali. Změny ve svém chování a přístupu k životu si ale všimla i samotná Kristýna. Otevřela se a přestala se bát mluvit o svých pocitech.

Příběhy statečných účinkujících, dechberoucí proměny, skrytá tajemství i mindráky… Teď všichni konečně najdou odvahu se jim postavit a zbavit se jich, aby se mohli cítit lépe a začít se na svět usmívat. Zkratkou k Vysněné kráse za pomoci špičkových odborníků estetické medicíny, plastické chirurgie a stomatologie vás provede Alice Bendová.

Proměna v číslech

Kristýna: Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Lehké prosvětlení, přeliv, střih a péče – 4 800 Kč
Iveta – prosvětlení, přeliv, střih a péče – 4 200 Kč

8. díl

Radce je 49 let. Pracuje jako strážná u městské policie, je rozvedená a má dvě dospělé děti. Devětadvacetiletého syna a čtyřiadvacetiletou dceru. Žije v domě spolu se svojí maminkou,  se kterou nemá dobré vztahy. Už od puberty. Maminka si na ní vylévala zlost. Vidí v ní svého bývalého manžela a nenávidí jí z duše jako nenávidí jeho. Radka se tím, že ji její vlastní matka nesnáší nemůže smířit. S tatínkem si naopak rozumějí. Radka nemá dobré vztahy ani se sestrou.

Radčiným problémem jsou její zuby – už od 12ti let mezerník. Přední zuby jí v dětství vytrhly. Radka si dodnes myslí, že to byla chyba zubařky, údajně se ztratila i její karta a rodiče jí v dětství nepomohli. Zuby jsou pro Radku tabu.  Před okolím mezerník tají a ani její manžel o tom celou dobu nevěděl. Jediná, kdo o jejím tajemství se zuby věděl, byla její dcera Hanka. Ta také bude Radku podporovat v cestě za vysněnou krásou.

Radka má za sebou jedno nevydařené manželství. Z manžela, se kterým má dvě děti se vyklubal gambler a alkoholik. Navíc nasekal dluhy a ty musela Radka za něj splácet. Pak měla známost, ale přítel byl o deset let mladší a po čase se rozešli. Radce pak vytrhli další zub a od té doby si už ani nikoho nehledala. Hlavním důvodem bylo, že se bála toho, že by někdo zjistil, jaké má v puse peklo.

Během své cesty za vysněnou krásou Radka nejvíce času strávila v zubařském křesle. Ukázalo se, že řešení problému bude nadlidský úkol. Opravit zuby po tolika letech bude téměř nadlidský úkol. Radka se bude muset obrnit trpělivostí a doufat, že všechno půjde podle plánu. Alexander Schill se komplikovaného případu nezalekl a pustil se do práce. Radce musel nejdříve doplnit chybějící kost a čekat, až doroste. Teprve potom do ní mohl dát čepy. Zase se muselo čekat až se implantáty zahojí a teprve potom mohli Radce nasadit zuby. Bylo to velmi dramatické a do poslední chvíle se nevědělo, co se nakonec stihne. Alexandru Schillovi se nakonec Radky zželelo a slíbil jí, že kromě chybějících dvojek si poradí i s dalšími zuby, které Radce chybí. A v jejich opravování bude pokračovat i po skončení natáčení pořadu.

Radka ale nebude řešit jen své zuby. Podstoupí také fastlift, který její obličej omladí o několik let. Zkrášlování se Radce natolik zalíbí, že se na kliniku estetické medicíny a plastické chirurgie vrátí a podstoupí derma zákroky, při nichž jí zbaví vrásek a zvětší rty.

Radka také bude pečovat o své vlasy pod dohledem kadeřníka Tomáše Arsova a vybere si nové brýle. Radčina cesta za vysněnou krásou nebyla vždycky jednoduchá. Radka ale byla trpělivá, vydržela všechny komplikace a překonávala překážky. A nakonec se dočkala své vysněné krásy.

Proměna v číslech

Kristýna: Čištění vlasů pomoci Back2Basic – 700 Kč
Melír, přeliv, střih a péče – 5 300 Kč

Menu