Svěží a výrazná vůně v jednom

Všechno to začalo před rokem při prvním výběru ingrediencí. Bylo to jako začátek dobrodružství, kdy jste mohli skrze výběr ingrediencí objevovat nové možnosti, nové kombinace, a nejspíš i objevovat nové vůně a vjemové zážitky. Každá složka přinášela svůj příběh, svou esenci, která se později mohla stát součástí něčeho úžasného.

 

Smyslná vůně exotického dřeva

Santalové dřevo je vzácná ingredience, která dodává světu parfémů smyslnou hloubku a exotický nádech. Tato esence získaná z kořenů a dřeva Santalum album probouzí smysly svou hřejivou, hlubokou a půvabnou vůní, která oslovuje muže i ženy.

Zázrak z exotických lesů

Sandálové dřevo je známé svým využitím v různých kulturách a náboženstvích po celém světě. Jeho dřevitá vůně se používala při rituálech a léčebných praktikách, ale dnes je jeho vůně odměnou špičkových parfémů. Sandálové dřevo je vytrvalý strom, který roste především v Indii, Austrálii a Indonésii. Jeho dřevo se těží a suší, čímž vzniká koncentrovaný olej, který se pak používá v parfémech.

 

Smyslná symfonie

Jeho bohatá, dřevitá a krémová esence se mísí s jemnými tóny kůže, koření a květu fialky a vytváří smyslnou symfonii, která působí na smysly a upoutá pozornost všech kolem vás. Parfém Santal není jen parfém, je to vyjádření osobnosti, elegance a sofistikovanosti.

Univerzální kouzlo

Jedinečný charakter santalového parfému jej činí univerzálním a vhodným pro každou příležitost. Jeho jemná a smyslná vůně je ideální pro romantické večery, ale také pro každodenní nošení v kanceláři nebo na společenských akcích. Santalový parfém je jako neviditelný doplněk, který dokonale doplní vaši osobnost a styl.

 

 

 

Parfémy Tomas Arsov jsou jako stvořené pro vrstvení a kombinování. Pokud jste milovníky našich vůní, doporučujeme vám vyzkoušet různé kombinace, s nimiž vytvoříte naprosto jedinečnou vůni. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jaká kombinace se vám osvědčila a stala se vaší „signature“ vůní. 🙂

Další naše články

Menu